AUKSARANKIŲ KAMPELIS -NUORODOS

Auksarankių kampelis tai Jūsų ir Mūsų kūrybos perliukai. Čia dedame Jūsų nuorodas ir pristatome pačius gražiausius pačių kūrybingiausių mūsų moterų ir merginų darbus ir darbelius. Mielai kviečiame prisijungti, jeigu norite būti matomos ir pastebimos platesniame rate.

Rankų darbo papuošalai

Vienetiniai rankų darbo sutažo technikos papuošalai
Vienetiniai  rankų darbo sutažo technikos papuošalai. Taip pat daromi užsakymai pagal Jūsų pageidavimus. Pasigrožėti mano darbais galite čia

 

 

 

 

Gintariniai sidabro papuošalai
Tradiciniai lietuviški gintaro ir juodinto sidabro papuošalai. Pasigrožėti mano darbais galite čia

 

 

 

 

EP & Art
Vienetiniai Papuošalai is polimerinio molio ir originalių monetų!Tai puiki dovana !Darau ir pagal užsakymus!Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Verti juvelyriniai dirbiniai
Verti juvelyriniai dirbiniai is natūralių akmenų ir čekiškų karoliukų. Savo papuošalų kūryboje derinu natūralius akmenis su swarovskio kristalais ir čekiskais Preciosa karoliukais. Turiu nauju kurybinių minčių, kurias išvysite artimiausiu metu. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

 

Papuošalų namelis
Papuošalu namelis tai įvairaus pobūdžio rankų darbo papuošalai. Taipogi darau ir apyrankes su vardais . Ir darau pagal indvidualius užsakymus . Pasigrožėti mano darbais galite čia.
Tekstilės darbai

 

 

 

 

Vilnos veltiniai
Vienetiniai  vilnos gaminiai.Veltinis-tai mano hobis, mano poilsis ir darbas. Pasigrožėti mano darbais galite čia

 

 

 

 

Ramalina vilnos ateljė
Esame dvi seserys mylinčios natūralias medžiagas ir rankų darbą, turime vilnos ateljė Ramalina. Pačios darome visus vienetinius vilnos gaminius: drabužius, skrybėles, kepures, avalynę, rankines, sages, įvairius aksesuarus ir suvenyrus. Pasigrožėti mūsų darbais galite čia

 

 

 

 

Marijos Veltinis-Megztinis
Megztos lininės skraistės puoštos veltomis gėlėmis. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Dalios mezginiai -Dizainerės-mezgėjos salonas
Norite pasipuošti išskirtiniais drabužiais ar artimuosius bei draugus pradžiuginti originaliais ir kokybiškais mezginiais? Mezginiai kiekvieno skoniui. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

N'Linen darbai iš lino
Gaminiai iš lino- Jums ir Jūsų namams. Pasigrožėti mūsų darbais galite čia

Dzella’s Boutique”

 

 

 

 

 

 

Siuvinėtos smulkmenos

Smulkmenos Jūsų namams, draugams ir net vaikams. Kviečiu užeiti į mano nuotrauku albumą. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Šilko jausmas
Tapyti natūralaus šilko šaliai, skaros, paveikslai. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

 

DŽiedė - šilkinės gėlės
Gaminu natūralaus tapyto šilko (pagal japonų meną) gėlių žiedų (bijūnai, rugiagėlės ir kitos) aksesuarus. Spalvos ir aksesuarų formos pagal jūsų norus. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Austi aksesusarai su gintaru ir jaspiu
Austi aksesuarai–tradicija ir modernumas viename–ieškančioms išskirtinio papuošalo su gintaru, agatu, jaspiu. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Violetos G. rankdarbiai
„Violetos G.rankdarbiai „-tai nuolat naujų formų, originalumo ir išskirtinumo beieškanti moters aksesuarų kūrybos dirbtuvėlė.Vyraujantis stilius:boho,freeform ir klasika su originalumo prieskoniu.Tikslas ir siekis-turėti išskirtinumą gausoje vyraujančių rinkoje papuošalų ir nebijoti būti kitokiems. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

A&R TOYS LT
Rankų darbo vienetinės lavinamosios knygelės, kubai ir kt. lavinamieji žaisliukai mažiesiems. Kad būtų smagu ne tik žaisti, bet ir mokytis. Pasigrožėti mano darbais galite čia.
Namų ir švenčių  dekoras

 

 

 

 

Andželos rankdarbiai
Nesuk galvos ką padovanot! Apsilankyk Andželos rankdarbiuose ir rasi ko reikia. Arba parašyk ir rasim gerą idėją. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

 

 

 

 

Golden Bouquet
Nauja įsikūrusi kompanija Golden bouquet siūlo Jums pačias šviežiausias gėles. Jus niekada nepasigailėsite , jeigu išrinksite mus! Mes turime daug įvairių pasiūlymu , todėl parinksime būtent pagal Jūsų pageidavimus! Padarysime viską labai greitai ir kokybiškai! Kodel verta išsirinkti būtent mus ? * Malonios kainos * Greitas ir nemokamas pristatymas Vilniuje * 100% šviežios gėles * Gražiai papuoštos puokštes * Pati geriausia kokybe Dirbame tik su gamintojais , be tarpininkų! Užsakymas vyksta kiekviena diena 24/7 Dėl užsakymu kreipkitės tel.nr. 864512940 arba asmenine žinute facebook’e ar instagrame Instagram : golden_bouquet . Mūsų darbais galite pasigrožėti  čia.
Atvirutės ir popieriaus dirbiniai

 

 

 

 

Rankų darbo atvirutės
Rankų darbo atvirutės, kvietimai, stalo kortelės, albumai ir t.t
Pasigrožėti mano darbais galite čia

 

 

 

 

Vaiko pėdučių įamžinimas ant drobės
Esu garbanota, mano gyvenimo meilė yra kūryba. Šiandien džiaugiuosi Tavo vaiko drugeliu. Tai vaiko pėdučių įamžinimas ant drobės. Aš ranka nupiešiu drugelio kūną, įdedu dažų, blizgučių, atviruką su instrukcija ir visa tai supakuoju kaip dovaną. Tepame padukus, spaudžiate ant drobės ir taip gimsta Tavo vaiko drugelis. Daugiau mano darbų: garbanota.lt
Fotografija

 

 

 

 

Spyglio kadras
Meninė fotografija – Jums. Pasigrožėti mano darbais galite čia.

Comments are closed.